top of page
Milagro 30.jpg
Milagro 18.jpg

MANTAS KIRVELIS

Lotynų Amerikos ir Standartinių šokių treneris, profesionaliai konkuruojantis Lietuvos ir užsienio varžybose. Daugkartinis Lietuvos Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionas, 10-ies šokių sidabro medalio laimėtojas, Europos bei Pasaulio čempionatų pusfinalio dalyvis bei prizininkas. Mantas jau keletą metų dirba su Pro/Am studentėmis, 2018m. su partnere tapo Lietuvos Pro/Am čempionais. Atsakingas ir struktūruotas pedagogas, puoselėjantis pagarbą klientėms ir kolegoms, visuomet įnešantis pozityvumo į aplinką.

„Labiausiai norisi įgauti vertingos informacijos, tobulėti bei paliesti žmonių širdis šokiu“.

Milagro 9.jpg

GABRIELIUS SASNAUSKAS

Standartinių bei Lotynų Amerikos šokių mokytojas, Pro/Am šokių treneris nuo 2016 m. Daugkartinis tarptautinių sportinių šokių varžybų finalininkas bei dalyvis (German Open Championship, Northern European closed Championship, D.O. World Dance Sport Cambrils ir
kt.) suaugusiųjų grupėje. Dalyvavęs tarptautinėse Pro/Am varžybose Europoje (Crown Cup, Blackpool Dance Festival ir kt.) ir Rusijoje.

„Daugybė varžybų, treniruočių su pasaulinio garso šokėjais ir nuolatinis domėjimasis
sportinių šokių naujovėmis leido man sukaupti neįkainojamą patirtį, o vis naujos įgyjamos žinios leidžia dalintis šokių pasauliu ir su Jumis!“.

Pasiekimai:

  • 2012 m. Lietuvos sportinių šokių čempionato 10-ies šokių bronzos medalio laimėtojas.

  • 2013 m. Lietuvos sportinių šokių čempionato standartinių šokių finalininkas ir 10-ies šokių vicečempionas. 

  • 2014 m. Lietuvos sportinių šokių čempionato lotynų bei 10-ies šokių bronzos medalio laimėtojas.

  • Europos standartinių šokių studentų čempionato finalininkas.

Milagro 17.jpg

IEVA-BRIGITA RIEPŠAITĖ

Profesionali sportinių šokių šokėja, Standartinių bei Lotynų Amerikos šokių mokytoja. Lankyti šokius pradėjo būdama vos penkerių metukų, o vėliau šokiai tapo ir gyvenimo aistra. Taip pat Ieva pabaigė Lietuvos edukologijos universitetą - apsigynė šokio pedagogikos bakalauro diplomą, taigi yra kvalifikuota šokių mokytoja. Dabar yra labai laiminga, turėdama galimybę perteikti savo ilgametę patirtį kitiems bei padėti pajausti šokio teikiamą malonumą.

Milagro 4.jpg

JUSTINAS MEJERIS

16 metų gyvena Lotynų Amerikos šokių ritmu. Savo patirtį ir žinias įgijo iš daugkartinių pasaulio bei Europos čempionų. Mokytis šokti pas jį galite tiek individualiai tiek pažengusiųjų bei pradedančiųjų grupėse.

„Jeigu yra noro, atsiranda ir galimybė, o su ja žmogus tampa laimingas! Pirmyn!“.

Milagro 24.jpg

ROLANDAS BERŽINIS

Profesionalus šokėjas ir treneris, turintis 10 metų darbo patirties su vaikais ir suaugusiais. Vienas pirmųjų Pro/Am judėjimo trenerių. Dalyvavęs bei pastatęs Lotynų Amerikos šokių choreografijas šokių projektuose „Šok su manimi” bei „Tu gali šokti”. Vienas pirmųjų licenzijuotų zumbos trenerių Lietuvoje, gavęs sertifikatą Norvegijoje 2010 m. Renginio „Šokio istorijos” idėjos kūrėjas ir renginio organizatorius. Vilniaus tango teatro atlikėjas.

Milagro 1.jpg

JUSTAS GIRDVAINIS

Charizmatiškas, motyvuojantis, visada besišypsantis šokėjas bei treneris. Daugkartinis Lietuvos Sportinių Šokių Federacijos ir World Dance Sport Federation varžybų finalininkas. Treniravęsis pas geriausius Lietuvos bei pasaulio trenerius. Mokymo metu jis visuomet suteiks Jums įkvėpimo ir paskatinimo.

„Šoku nuo 4 metų ir iki šių dienų gyvenu šokio ritmu.“.

67080189_1118053878584006_77108892533449

LUKAS MARKEVIČIUS

Profesionalus sportinių šokių šokėjas, mokinantis tiek Standartinius, tiek Lotynų Amerikos šokius. Šokti pradėjo vos nuo 6 metų ir laikui bėgant tai tapo neatsiejama jo gyvenimo dalis. Patirties ir žinių sėmėsi iš geriausių daugkartinių pasaulio bei Europos čempionų. Visuomet besišypsantis ir pozityvus, Lukas niekuomet neatsisakys išmokti, ko nors naujo bei padės Jums atrasti šokio gyslelę savyje.

 

"Šokti gali visi, tik reikia noro ir ryžto pradėti."

bottom of page